JAIS DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS

Didžiuojamės mūsų gimnazijos pirmūnais. Tai:

I klasė

  1. Urtė  Zajančauskaitė
  2. Gustas Žindulis
  3. Sniega Šurkutė
  4. Vytautė Kukanauskaitė
  5. Deimina Klimašauskaitė
  6. Beatričė Blažytė
  7. Grantas Vainorius
  8. Edvardas Volbikas
  9. Vainius Vaitkus
  10. Ugnė Lileikytė

II klasė

  1. Kamilė Dilinskaitė
  2. Justinas Gotautas
  3. Kajus Jungbliutas
  4. Vilius Katkauskas
  5. Modesta Melytė
  6. Gustė  Pliuskutė
  7. Žygimantas Šimkus

III klasė

  1. Aleksas Bajarskis
  2. Viltautė Brajinskaitė
  3. Ervinas Raubickas
  4. Žygintė Gotautaitė
  5. Adrijus Jogaudas
  6. Vanesa Kasparaitė
  7. Augustė Verygaitė
  8. Vilija Petruitytė

IV klasė

  1. Ugnius Daudoravičius
  2. Justas Tamašauskas
  3. Paula Šarlauskaitė
  4. Kotryna Liagaitė
  5. Deimantas Kontautas
  6. Ugnius Virmauskas
  7. Lina Rūta Samoškaitė
  8. Aurelija Vyšniauskaitė
  9. Rosita Perskaudaitė

V klasė

  1. Saulė Lileikytė
  2. Elvina Milkintaitė
  3. Rusnė Alasauskaitė
  4. Sabrina Jurčytė
  5. Aurelija Turskytė

VI klasė

  1. Enrika Brajinskaitė
  2. Kristupas Lavickas
  3. Gabija Liutkevičiutė
  4. Skaiva Valančauskaitė

VII klasė

  1. Fausta Magdušauskaitė
  2. Matas Raubickas

VIII klasė

  1. Eglė Baltrušaitytė
  2. Sandra Račko

IG klasė

  1. Gabija Daudoravičiūtė
  2. Kipras Merkelis
  3. Paulina Tamašauskaitė
  4. Brigita Virmauskaitė

IIG klasė

  1. Gediminas Biknys
  2. Gabija Mickutė

   IIIG klasė

  1. Klaudijus Virmauskas

  IVG klasė

  1. Deimantė Urbonaitė     

 DŽIAUGIAMĖS  5-8 ir IG-IIG mokiniais, kurie padarė pažangą (palyginus I ir II trimestro rezultatus). Tai:

  1. Sabrina Jurčytė , V klasė
  2. Enrika Brajinskaitė , VI klasė
  3. Gabija Jankauskaitė, VI klasė
  4. Kristupas Lavickas, VI klasė
  5. Gabija Liutkevičiūtė, VI klasė
  6. Gabrielė Tumaitė, VI klasė
  7. Fausta Vainoriūtė, VI klasė
  8. Ignas Zajančauskas, VI klasė
  9. Rugilė Baltrušaitytė, VII klasė
  10. Matas Buivydas, VII klasė
  11. Marius Černikauskas, VII klasė
  12. Adomas Danilovas, VII klasė
  13. Gedminas Mantas, VII klasė
  14. Kira Ivanij, VII klasė
  15. Vilija Karpaitė, VII klasė
  16. Deimantė Kneižytė, VII klasė
  17. Fausta Magdušauskaitė, VII klasė
  18. Ruslan Mutalibov, VII klasė
  19. Justina Perliubaitė, VII klasė
  20. Šarūnė Pikturnaitė, VII klasė
  21. Arnas Pratašius, VII klasė
  22. Iveta Račkauskaiė, VII klasė
  23. Matas Raubickas,VII klasė
  24. Lukas Štabokas, VII klasė
  25. Margiris Vinkler, VII klasė
  26. Domas Čepulis, VIII klasė
  27. Eligijus Eidukas, VIII klasė
  28. Deividas Girskis, VIII klasė
  29. Justina Karpaitė, VIII klasė
  30. Regimantas Kasparas, VIII klasė
  31. Audronė Litovkinaitė, VIII klasė
  32. Marius Liutkus, VIII klasė
  33. Viktorija Misevičiūtė, VIII klasė
  34. Kamila Mutalibova, VIII klasė
  35. Ugnė Tamoševičiūtė, VIII klasė
  36. Rokas Vaitkus, VIII klasė
  37. Gabija Žilinskaitė, VIII klasė
  38. Rokas Bagvilas, IG klasė
  39. Livija Budriūtė, IG klasė
  40. Gabija Daudoravičiūtė, IG klasė
  41. Paulius Driskus, IG klasė
  42. Miglė Grigaitė, IG klasė
  43. Valentas Melys, IG klasė
  44. Kipras Merkelis, IG klasė
  45. Paulius Perliubas, IG klasė
  46. Rimvydas Perliubas, IG klasė
  47. Justinas Račkauskas,IG klasė
  48. Augustas Šimkus, IG klasė
  49. Paulina Tamašauskaitė, IG klasė
  50. Saulena Vaišvilaitė, IG klasė
  51. Dovydas Veryga, IG klasė
  52. Brigita Virmauskaitė, IG klasė
  53. Modestas Andruška, IIG klasė
  54. Gediminas Biknys, IIG klasė
  55. Dovydas Bužinskas, IIG klasė
  56. Mantas Grigas, IIG klasė
  57. Monika Jurgelevičiutė, IIG klasė
  58. Erika Klapatauskaitė, IIG klasė
  59. Dovidas Ričkus, IIG klasė
  60. Norbertas Ridikas, IIG klasė
  61. Evaldas Rimša, IIG klasė
  62. Lukas Tamoševičius,IIG klasė
  63. Marius Zelba, IIG klasė

Sėkmės baigiant mokslo metus!